DJ-ImageSlider

mgr Wioletta Pakos kierownik GBP w Wildze

mgr Magdalena Szymborska młodszy bibliotekarz w GBP w Wildze

Grażyna Rumianek młodszy bibliotekarz w Fili Bibliotecznej w Nowym Żabieńcu

Nasza biblioteka oferuje swoim czytelnikom:

• duży wybór książek w tym nowości wydawniczych,

• bogaty wybór czasopism,

• bezpłatny dostęp do Internetu, WIFI

• usługi kserograficzne,

• pomoc w redagowaniu CV

• pomoc osobom mającym problem w obsłudze komputera i poruszaniu się w sieci internetowej.

• we współpracy z Ośrodkiem Kultury w Wildze organizowane są: konkursy recytatorski, plastyczne, lekcje biblioteczne.

Serdecznie zachęcamy mieszkańców gminy i okolic do odwiedzania i korzystania z zasobów naszej biblioteki. Zapewniamy, że każdy odwiedzający bibliotekę „znajdzie coś dla siebie”, zostanie miło obsłużony, natomiast w cichym zakamarku czytelni może przejrzeć prasę.

Naszym mottem jest „Książkę chwytaj i czytaj!”. Wykorzystując różne formy przekazu staramy się zainteresować dzieci i dorosłych słowem pisanym. Organizujemy „spotkania z książką” dla najmłodszych, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom odwiedzających nas osób, starannie dobieramy zakupione książki mając na uwadze opinie i gusta czytelników.