Świąteczny wieczór w bibliotece

wieczorwbibliotece2022

Zapraszamy dzieci w wieku 6-11 lat na ŚWIĄTECZNY WIECZÓR W BIBLIOTECE. Prosimy o dostarczenie zgody rodzica na udział dziecka w wieczorze oraz oświadczenia o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku (oba załączniki dostępne w bibliotece lub na Facebooku GOK WILGA do wydrukowania).
Do zobaczenia     </section>

</article>
					<article class=

Gimnastyka dla kobiet

gimnastykaslowianska

Zapraszam Was Kobiety na zajęcia, które rozciągają i wzmacniają poszczególne grupy mięśniowe co uzdrawia nasz układ ruchu. Podczas ćwiczeń będziemy uruchamiać mięśnie dna miednicy, które stabilizują całą sylwetkę i poprawiają funkcjonowanie narządów, a także dają nam wewnętrzną moc. A wszystko to w miłej atmosferze, z uważnością i szacunkiem do swojego ciała.

Co będzie potrzebne: mata lub kocyk do ćwiczeń oraz wygodna bielizna nie krępująca ruchów.

Prowadząca: Katarzyna Dymnicka absolwentka AWF w Warszawie, instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej i ruchu „Uwolnij Ciało”.

Kiedy zaczynamy: 5 grudnia

Numer kontaktowy: 503 991 301